Virtual City Playground

Mac OS için Şehir Kurma Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 687 MB
  • Version 1.14
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Virtual City Playground; Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hayalinizdeki şehri kurarak yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

Virtual City Playground; Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hayalinizdeki şehri kurarak yönetmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir şehir kurma simülasyon oyunudur.

Yayınlandığı günden bu yana İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Japonya, Çin, Rusya dahil olmak üzere 100 ülkede en çok indirilen 10 uygulama arasına girmeyi başaran oyunumuzda hayalinizdeki şehri kurabilir ve ve iyi şekilde yönetebilirsiniz.

Oyunumuzda konutlar ve endüstriyel binalar inşa etmeli, perakende satış için çeşitli mallar üretmeli ve alışveriş merkezlerine teslim etmelisiniz. Ayrıca şehrinizde yaşayan halk için sinemalar, parklar, stadyum, hastane, yangın istasyonu gibi bir çok yaşam ve eğlence alanları da inşa etmelisiniz. Ayrıca şehrinize ağaçlar dikerek hayalinizdeki yem yeşil şehri yaratabilirsiniz. Virtual City Playground oyunu içerisinde; yaklaşık 185 bina, süslemeler, 400 görev, 100 zorlu başarım gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için mükemmel bir çözüm olan Virtual City Playground oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Virtual City Playground indir